Kurz pro začátečníky

Kurz pro začátečníky je určen především pro úplné začátečníky, tedy pro ty, kdo se s angličtinou teprve seznamují.

Základy angličtiny jsou v tomto kurzu seskupeny do sedmi kapitol. Každá kapitola se skládá z přibližně 30 jednoduchých, krátkých a lehce stravitelných lekcí, které si můžete pohodlně číst na počítači ale i v mobilním telefonu či tabletu.

Slovíčka a příkladové věty v nich jsou doplněny zvukovými nahrávkami a probranou látku si můžete mnohdy ihned vyzkoušet v interaktivních cvičeních, testech, kvízech, drilech apod.

K prostudovaným lekcím je možné se kdykoliv vracet. V přehledu lekcí uvidíte, které lekce již máte přečtené a které nikoliv. Po přečtení si navíc můžete lekci označit zelenou ikonkou “chápu, rozumím” nebo červenou ikonkou “nerozumím” (a k takovým se případně později vrátit).

Po absolvování kurzu by už student neměl mít problém pracovat se studijními materiály, učebnicemi, knihami apod. na úrovni Elementary – A1.

Ti, kdo mají nastavenu úroveň A0 – STARTER, uvidí kurz v sekci Výukové plány. Ostatní (protože kurz může být přínosný i studentům na úrovni ELEMENTARY apod.) si ho mohou spustit v sekci Samostudium v oddílu Obecné.