Možnosti předplatného

Aplikace englishme! se považuje za poskytovanou službu. Její používání je uživatelům umožněno na základě předplatného. Nabízíme tyto typy předplatného:

Bezplatné zkušební období

Každý uživatel při první registraci do englishme! obdrží 7 dní zdarma. Zkušební období nevyžaduje kreditní kartu a nezavazuje k budoucímu nákupu. Ve zkušebním období uživatelé mají k dispozici celou aplikaci bez jakýchkoliv omezení.

Individuální předplatné

Individuální předplatné je vždy pro uživatele, který ze svého uživatelského účtu vytváří objednávku. Předplatné se aktivuje v moment vyřízení objednávky (přijetí částky na náš účet). Nabízíme tři varianty individuálního předplatného:

  • na 12 měsíců
  • na 6 měsíců
  • na 3 měsíce

Skupinové předplatné

Nabízíme zvýhodněné skupinové předplatné již od dvou uživatelských účtů. Je určeno rodinám, skupinám přátel či kolegů, školám apod. Skupinové předplatné je vždy roční. Při vyřízení objednávky není aktivováno žádné předplatné, ale jsou vygenerovány předplacené kódy. Uplatněním předplacených kódů se aktivuje předplatné na účtech uživatelů. Předplacené kódy se doporučuje uplatnit nejpozději rok po jejich zakoupení, ale jejich platnost omezená není.

Dárkové poukazy

Uživatel může ze svého účtu také zakoupit dárkový poukaz, který obsahuje jeden předplacený kód. Předplacený kód si příjemce dárkového poukazu uplatní na svém uživatelském účtu. Dárkové poukazy jsou k dispozici pouze pro roční předplatné.

Hromadné školní předplatné

Pro základní, střední a vyšší odborné školy je určeno hromadné školní předplatné. To je platné vždy na jeden konkrétní školní rok (od 1. září do 31. srpna). Hromadné školní předplatné umožňuje používat aplikaci englishme! všem žákům, studentům a učitelům dané školy.