Možnosti předplatného

Aplikace englishme! poskytuje službu. Její používání je uživatelům umožněno na základě předplatného. Nabízíme tyto typy předplatného:

Bezplatné zkušební období

Každý uživatel při první registraci do englishme! obdrží 7 dní zdarma. Zkušební období nevyžaduje kreditní kartu a nezavazuje k budoucímu nákupu. Ve zkušebním období uživatelé mají k dispozici celou aplikaci bez jakýchkoliv omezení.

Individuální předplatné

Individuální předplatné je pro uživatele, který ze svého uživatelského účtu vytváří objednávku. Předplatné se aktivuje v moment vyřízení objednávky (přijetí částky na náš účet). Nabízíme tři varianty individuálního předplatného:

  • na 12 měsíců za 990 Kč (tj. 83 Kč na měsíc)
  • na 6 měsíců za 620 Kč (tj. 103 Kč na měsíc)
  • na 3 měsíce za 370 Kč (tj. 123 Kč na měsíc)

Skupinové předplatné

Nabízíme cenově zvýhodněné skupinové předplatné již od dvou uživatelských účtů. Je určeno rodinám, skupinám přátel či kolegů, školám apod. Skupinové předplatné je vždy roční. Při vyřízení objednávky není na účtu objednavatele aktivováno žádné předplatné, ale jsou vygenerovány předplacené kódy. Uživatel si může aktivovat jeden kód na svém účtu a ostatní poskytnout například členům rodiny. Ti si pak na svém účtu pomocí kódů prodlouží předplatné. Předplacené kódy se doporučuje uplatnit nejpozději rok po jejich zakoupení, ale jejich platnost omezená není.

Příklad hromadných slev:

  • 2 roční předplatná = 1240 Kč (tj. 620 Kč na jeden účet / rok)
  • 3 roční předplatná = 1740 Kč (tj. 580 Kč na jeden účet / rok)
  • 4 roční předplatná = 2160 Kč (tj. 540 Kč na jeden účet / rok)
  • 5 ročních předplatných = 2450 Kč (tj. 490 Kč na jeden účet / rok)

Hromadné školní předplatné

Pro základní, střední a vyšší odborné školy je určeno hromadné školní předplatné za zvýhodněnou cenu 4900 Kč. To je platné vždy na jeden konkrétní školní rok (od 1. září do 31. srpna). Hromadné školní předplatné umožňuje používat aplikaci englishme! neomezenému počtu žáků, studentů a učitelů dané školy.

Pozn.: Podrobnosti najdete v části „Pro skupiny, školy a firmy“ v této uživatelské příručce.